Eskişehir İnşaat

Eskişehir İnşaat Firması 2005 yılından bu yana faaliyet gösteriyor.

Şirket Eskişehir’in inşaat sektörüneüretilen inşaat malzemeleri ile iyi bir yer almıştır.

Şirketin ürettiği “Palitro” ve “Plazma”markalı boyaları, ojeleri, PVA-tutkal, seramik yapıştırıcıları, aradoldurmaları, astar ve kaplama duvar müşterilerin böyük rekabet kazanmıştır.

Şirket ürün üretim yapmaktan başka hizmet sektörüne deyüksek kalitedeki işi ile bildirdi. Şirket binaların, evlerin, villaların,idare ve işletme cephe işleri, “Palitro” ve “Plazma”markalı makina sıvası ile sıvanması ve boyanmasında sözünü söylemiştir.

Yüksek nitelikli kadrolarımız, modern mühendislerimiz,ISO-9001 ve IQ NET sertifikalı yönetim sistemi ürettiğimiz ürünlerinkalitesinden haber verir.

Biz üretim programımızı sürekli olarak yeni ürünlerlegeliştiriyoruz.Kalitenin yükselmesi prensibi ile çalışır, daha da sağlamadımlarla ilerliyoruz.

Yüksek üretim teknolojisi bizim şirketin güvenilir işçiolduğunu kanıtlıyor.
2005 yılından bu yana faaliyet gösteren “ESKİŞEHİR İNŞAAT FİRMALARI ” şirketinin ana amacıinşaat sektöründe hak ettiği yeri tutmak, kabul ettiği çeşitli yönelik inşaatsiparişlerini başarıyla müşterilerine sunmak ve onların güvenini kazanmaktır.

Gururla söyleyebiliriz ki, deneyimli ve nitelikli personeli,yenilikçi teknolojilerimiz, müşterek ve hedefli çabalarımız sonucundaşirketimiz bu öncelikli amacına ulaşmış ve aldığı siparişleri gereğince iadebildirdi

Bugün ülkemizde faaliyet gösteren birçok firma ve kuruluşlarsosyal, toplumsal ve sivil binaların onarımı ve dış görünüşünün (fasadının)modern teknolojiler ile boyanmasında şirketimizin tecrübe ve imkanlarındanyararlanırlar.

“ESKİŞEHİR İNŞAAT” şirketi Palitro ve Plazma markasıile bilinen boyaların, lakların, PVA ve yapıştırıcıların, alçı esaslı ve diğerinşaat malzemelerinin kalitesine güvenerek binaların, ev ve villaların, kamucatering tesislerinin iç ve dış onarımı ile ilgili aşağıdaki hizmetlerisunmaktadır:

* Üst düzey sıva işleri (basit ve çerçeveli)

* Bina ve evlerin iç duvarlarının profesyonel ustalartarafından makina ile suvanması

* Astar-yüz işlemeleri

* Kalite ve yüksek teknoloji ile her türlü boya hizmetleri;

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s