Eskişehir spor salonları

Eskişehir Spor Salonu-2015 Avrupa oyunlarının resmi ortaklarından biri ve mobil iletişim sağlayıcısı olan “Nar” Eskişehirde spor jurnalistikasının teşvik etmek ve medya temsilcilerinin profesyonel hazırlık seviyesinin artırılmasını sağlamak amacıyla spor gazetecileri için özel bir eğitim düzenledi. Öğretinin yürütülmesi için türkiyeli ünlü spor yorumcusu, TRT kanalının Spor yayınları yayımlanan ve TRT Spor kanalında büyük tecrübe toplamış spor gazetecisi Gökhan Günaydın “Nar” iletişim operatörü tarafından eğitmen sıfatıyla Bakü’ye davet edildi.

14 Mayıs 2015 tarihinde Eskişehirdeki”Park Inn” otelinde düzenlenen bir günlük tatbikatta çok sayıda medya gruplarını temsil eden 50 kadar spor gazetecisi yer aldı. Eğitmen Gökhan Günaydın spor yorumcusu ve icmalçının nasıl işlemeli olduğu, spor haberlerinin Yayın tekniği hakkında gazetecilere değerli bilgiler vererek, spor salonu medya kaynaklarının rolü hakkında detaylı sohbet açtı.

Belirtmek gerekir ki, eğitimin yapılmasında temel amaç Eskişehir spor salonlarında  düzenlenecek ilk Avrupa oyunları öncesinde spor gazetecilerinin büyük ölçekli uluslararası turnuvalara tam hazırlığının sağlanması, onların yarışlar boyunca yüksek düzeyde meslek faaliyeti göstermeleri ve bilgilendirici röportajlar hazırlamaları idi.

http://www.makalee.net/2015/04/eskisehirin-en-iyi-spor-salonlari.html

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s